Pendik Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

ileadmin

Pendik Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Pendik Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile şehir içi yaptığımız işler dışında şehirler arası olarak da Türkiye’nin 81 iline profesyonel eşya transferi gerçekleştirmekteyiz. Kapalı kasa kamyonlar ile yaptığımız bu transferler ile eşyalar yağış durumundan etkilenmeden en uzun mesafelere dahi sorunsuz taşınır. Yaptığımız bu taşımalarda eşyaları en iyi şekilde sararak taşıyor, mobilyalarınızı usta mobilyacılarımızla söküyor, beyaz eşyalarınızın bağlantılarını yapıyoruz.

Uzun yol taşımacılığında kamyonlarımız Türkiye genelinde yaptığı seyrüsefer ile bölge ve il sınırlaması olmadan bütün güzergahlarda çalışmaktadırlar. Ülkemizin en ücra köşelerinde dahi aynı kalitede çalışmakta, homojen bir hizmet sunmaktayız.

Pendik Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat ile farklı illere gidiş ve geri dönüş nakliye araçlarımız ve evden eve nakliyat için rezervasyon açabilir, taşıma tarihini kararlaştırıp belirtilen gün için taşıma yaptırabilirsiniz.  Örnek görsellerimizde bulunan resimlerden taşımalarımız ile ilgili bilgi sahibi olabilir ya da temsilcilerimiz ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şehirler arası olarak ev taşıma işlemleriniz uzun zor ve büyük bir organizasyon gerektiren bir iştir.  Bu işlemleri firmamız sizlere hissettirmeden gerçekleştirerek rahat bir taşıma yapmanızı sağlamaktadır. Bu taşımalarda eşyalarınız mesafeye göre çoğunlukla aynı gün teslimat gerçekleştirilememektedir. Bu süreç yapılan anlaşma  ve taahhüt durumuna göre değişmektedir. Yaptığımız ön görüşme ve anlaşmalarda bunların bilgisi verilmektedir. Bazen istenmeyen durum ya da arıza durumlarında bu süreç ister istemez uzamaktadır. Uzu yol taşımalarında ki bir diğer durumda teslimat saatinin verilememesidir. Yol süreci sürekli değişkenlik gösterdiği için saat olarak bir kısıtlama ya da şoförlerimize böyle bir baskının yapılmaması önemle rica edilmektedir.

Ayrıca araçlarımızda canlı hayvan taşınmamakta, evcil hayvanlarınızın taşınması için ısrar edilmemesi gerekmektedir. Araçlarımız hayvan taşımaya uygun olmadığı ve bu taşımanın yasak olduğundan dolayı bu konuda anlayışlarınızı bekliyoruz.

Pendik Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmetinde verilen fiyatlar parsiyeldir. Özel araçla gitmek istiyor ve araçta sadece sizin eşyalarınız olsun istiyorsanız bunu mutlaka belirmeniz gerekmektedir. Fiyatları uygun vermek için temsilcilerimiz parsiyel taşıma fiyatı vermekte ve bütçenizi sarsmamak için en uygun çözümleri sunmaktadırlar.

Taşınma gününüzden önce rezervasyon açılması gerekmektedir. Son anda verilen taşımalarda yoğunluk durumuna göre bazen müşteri kabul edilememekte taşımaları gerçekleştirilememektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın