Süha Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat, belirli kriterleri oluşturan nakliye firmalarının en iyi organizasyonu gerçekleştirerek bir araya getirdiği kişi ve ekipmanlardan oluşmalıdır. Bu konuda işinde yetkin, kalifiye elemanlarla çalışma yapılmalı ve en güncel malzemele le eşyalar sarılmalıdır. Ayrıca firma olumlu referanslar almalı bu sayede müşteri portföyünü geliştirmelidir.

Daima müşterilerinden olumlu referanslar alan firmamız Süha Evden Eve Nakliyat, Türkiye’nin 81 ilinde ve bütün ilçelerinde, kalitesinden asla ödün vermeden sizlere beklediğiniz, eşyalarınıza verdiğiniz değer ölçülerinde hassas davranarak profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerin standartlarını ve şekillerini müşterilerimiz ile belirleyip bu konuda sizlerin beklediğiniz hizmeti ve şekli sizlerle paylaşmaktayız.

Evden Eve Nakliyat denildiğinde akla gelmesi gerek şey, eşyaların evinizden alınıp aynı şekilde diğer evinize kurulması işlemidir. Bu konuda müşterilerimizin beklentisiyle hizmetlerimiz üç ana şekil almaktadır. Bunlardan ilki standartlaşan hizmet olanıdır. Bu hizmette müşterilerimiz mutfak eşyaları,kitap,elbise ve şahsi eşyalar gibi ufak tefek eşyaları kendileri koli ve hurçlara koyarlar. Mobilya ve beyaz eşyalarının de-montaj ve montajını firmamız kendisi yapar.  İkinci hizmet ise toplamalı dediğimiz hizmettir. Bu hizmette müşterilerimiz sadece şahsi eşyalarını alırlar diğer eşyalarının tamamını firmamız kendisi toplar. A dan Z ye ya da anahtar teslimi hizmette denilebilir. üçün olan hizmet şekli ise sadece araç teminine yöneliktir. Bunda firmamız her hangi bir paketleme montaj ya da de-montaj yapmaz, sadece aracı tahsis eder. Bu hizmetlerden en çok tercih edileni standartlaşmış hizmettir. Genellikle taşımaların yüzde doksanını oluşturur ve özellikle tayinci personel için oldukça tercih edilen bir hizmettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir