Tunceli Evden Eve Nakliyat – 0532 158 92 99

Merkezi olarak İstanbul’da bulunsa da firmamız, çoğunlukla Tunceli, Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep illerine sıklıkla araç gönderip buralarda özellikle atamacı personele hizmet vermekteyiz. İyi bir taşıma yapıp taşıdığımız kişileri daha sonrasında tekrardan taşımak için en iyi şekilde itinalı bir taşıma yapıyor ve gönül hoşluğuyla müşterilerimizin evinden ayrılıyoruz. Bu bilinçle davrandığımız için, tercih edilme oranımız fazlasıyla yükselerek, iş oranımız artmakta ve sizlerin referanslarıyla daha da büyümekteyiz. Gerektiği durumlarda çevre illerden asansör getirterek yüksek katlarda hız ve pratiklik sağlıyoruz.

Tunceli de evden eve nakliyat hizmetini verirken eşyalarınızı en iyi şekilde paketliyor, mobilyalarınızı neredeyse fabrika çıkışı halinde söküyor, takımını da yine uzman marangozlarımız sayesinde yapıyoruz. Eşyalarınıza gereken itinayı gösteriyor, emanet olarak kabul edip, kendi malımızdan daha çok değer ve önem veriyoruz.

Kamyonlarımız çelik konstrüksiyondan yapılma, içi ahşap, eşyanın zarar görmesini engelleyen konsüllerden yapılma kapalı kasalı ve yeni modeldir. İçlerinde her türlü sargı malzemesi, matkap, tornavida ve diğer her türlü alet edevat mevcuttur. Hatta mobilyanın yedek vidalarına kadar araçlarımızda bulundurmaktayız. her türlü duruma hazırlıklı ve tedbirliyiz.

Firma olarak seçtiğimiz şoförlerden istediğimiz, kasislerden yavaş geçmeleri, stabilize yollara mümkün olduğunca girmemeleri ve bozuk yollarda dikkatli olmaları, hızlı gitmemeleri yönünde olmaktadır. Bu sayede yolda giderken eşyalarınızın zarar görmesi önlenmiş olmakla birlikte kaza olasılığı da azalmaktadır.

Web sitemizde kullandığımız resim ve videolar tamamen kendi yaptığımız taşımalarımızın görseli olmakta ve birebir müşterilerimiz ile birlikte çektiğimiz görsellerdir. Aynı çalışmayı sizlerin evlerinde de yapacağımızın taahüdünü veriyoruz.

Tunceli ve bütün ilçelerinde evden eve taşımacılık yapabiliyoruz. Bizlere telefon numaralarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz. Her daim sizlere evden eve nakliyat hizmetinin yanında danışmanlık hizmeti de veriyoruz ve her zaman sizlerin danışmak istediklerinizi ve yapmanız gerekenleri cevaplıyoruz.