Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat – 0532 158 92 99

Sultanbeyli ve mahallerinde evden eve taşımacılık yapan bizler, sizlerin rahatlığı ve huzuru için çalışıyor, eşyalarınızı Türkiye’nin her yerine, en iyi şekilde nakil ediyoruz. Çift katlı baloncuklu naylon sargı malzemelerimiz ile eşyalarınızı tamamen sarıyoruz. Mobilyalarınızı fabrika çıkışı hali ile de-monte ediyor, nakli gerçekleştikten sonra kurulumunu yapıyoruz. İçi ahşap döşemeli araçlarımız ile bütün ihtiyati tedbirleri alıyor, ev ve ofis taşımacılığında çığır açıyoruz. Ayrıca Sultanbeyli asansörlü evden eve nakliyat ile özellikle üç ve üzeri katlarda, hızlı bir taşıma sağlıyor, daha güvenli bir taşıma yapıyoruz.

Toplamalı ismiyle tabir ettiğimiz taşımalarda, Bütün ufak eşyalarınıza kadar toplayabiliyor, istendiği takdirde bayan eleman ile daha itinalı bir toplama gerçekleştirebiliyoruz. Şehir içi taşımalarınızda sizlere temizlik ve evin yerleştirilmesi hizmetini de sunabiliyoruz. Her daim sıradışı hizmetlerimiz ile kolaylık sağlıyor, memnuniyetiniz ile birlikte olumlu geri dönüşlerinizi alıyoruz.

İstek, tercih ve oturduğunuz muhitin konumuna göre, on teker kamyon, altı teker kamyon ya da panelvan tarzı araçlarla taşıma yapıyoruz. Müşteri temsilcilerimiz ile bu hususları mutlaka görüşmeniz gerekmektedir. Ayrıca taşıma günü nakliye kamyonlarımızın yanaşacağı şekilde evinizin önünü müsait bırakmanız önemle rica olunur. Sultanbeyli Asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti almak istediğinizde, asansörün kurulacağı balkon ya da pencerenizin taşımaya müsait olup olmadığını mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir.