Samandıra Evden Eve Nakliyat – 0532 158 92 99

Temelleri ilk olarak 1995 yılında kamyonla eşya nakli şeklinde atılan firmamız, zamanla evden eve nakliyat gibi bir organizasyon işinin müşterilerimiz tarafından tercih edilip benimsenmesiyle birlikte faaliyetlerini bu alana yönlendirmiş ve çokça tercih edilmeye başlamıştır.  Sizlerden aldığı bu talep patlamasını karşılamak için cesur adımlar atılmış, hizmet ağı genişletilmiş ve yeni, modern araçlar alınmıştır. Sizlerden gelen bu destek ve taleple her zaman daha ileri bakarak daha da güçlenmekte ve sizlere minnettarlık duymaktayız. Ayrıca Samandıra Asansörlü Evden Eve Nakliyat olarak da sizlere hizmet etmekteyiz. İlden İle taşımalarınızda dahi en üstün hizmet tabi ki yine bizimle mümkün olmaktadır. Bizler sizlere hizmet için varız.

Ayrıca firmamız ülkemizin zor zamanlarında çeşitli organizasyonlara katılarak, her türlü yardım ve organizasyonlarda görev almaktadır.  Tabi ki bunu karşılıksız yapan firmamız bu gücü sizlerin tercihlerinden almaktadır.

Gelecekte çok daha farklı sektörlerde de bulunmayı arzu eden kuruluşumuz, çok yakında hayatınızı kolaylaştıracak yeniliklerle karşınıza çıkacaktır. Gelişmelerden haberdar olmak için web sitemizi takip edebilirsiniz.