Pendik Evden Eve Nakliyat – 0532 158 92 99

Pendik evden eve nakliyat olarak  firmamız öncelikle İstanbul olmak üzere evden eve ,ilden ile  tüm Türkiye de  taşımacılık yapmaktadır.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Yıllardır Pendik bölgesinde müşterilerine en iyi nakliyat hizmetini, en uygun şekilde sunmayı amaç edinmiş firmamız Süha Evden Eve Nakliyat her daim müşterilerinin yanındadır. Sizlerin beklentileriniz doğrultusunda eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşımak için her zaman en iyi personelle ve en sağlam sargı malzemeleriyle çalışmaktayız. Geniş araç kadrosumuz ile şehir içi ve şehirlerarası taşımalarınızda sizlere Türkiye’nin her yerinde Evden Eve Taşımacılık hizmeti sunabilmekteyiz. Araçlarımız kapalı çelik kasa ve ulaştırma bakanlığının belirttiği ev ve ofis taşımalarında istediği kriterlere haiz olup K3 yetki belgelidirler. Ayrıca eşyalarınız sigorta kapsamında güvenle gitmekte olası bir kaza durumunda sigorta şirketimiz sizlere eşya bedel tahsillerini yapmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği için her şartı düşünmekte ve emanetlerinize değer vermekteyiz.

Pendik Evden Eve Nakliye

Ayrıca yüksek katlarda ve merdivenlerinizin taşımaya elverişsiz olduğu durumlarda sizlere Pendik Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti sunuyor, Pendik Evden Eve Taşımacılıkta sizlerin güvenini asla sarsmıyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi bir borç biliriz.