Kavacık Evden Eve Nakliyat – 0532 158 92 99

Kavacık bölgesinde kamyon parkı olarak her zaman üçten fazla araç bulundurarak, firmamız sizlerin her türlü araç ve taşıma taleplerinizi karşılamakta ve uzman ekibi daima işe başlayacak şekilde beklemektedir. Taleplerinize en kısa sürede cevap veriyor, gerektiği zaman yüksek katlarda kullanılmak üzere asansör kurulumu da yapmaktayız.

Ekibimiz taşıma yerine geldiği zaman ilk olarak eşya paketlemesi yapmakta, akabinde ise hemen istifleme aşamasına geçerek eşyalarınızı kamyona nakil etmektedir. Tüm bu aşamalarla eş zamanlı olarak bir yandan da dolap ve mobilya sökümü yapılmakta, bunlar saplamalarına kadar sökülmektedir. Eşyaların taşıması ve istiflemesi bittikten sonra en son dolaplar yerleştirilmekte ve kamyonun kapakları kapatılmaktadır. Eşyalar gideceği adrese gittiği zaman ise mobilyalar ilk olarak inmekte ve taşınma yapılırken bunların kurulumu yapılmaktadır. Eşya yerleştirilmesi ile birlikte dolaplar da hazır edilmekte ve teslimatı yapılmaktadır. Müşterimizin kendi zevkine göre son dizayn yapılmakta ve eşya teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Süha Nakliyat olarak yaptığımız taşımalar sizlerin istekleri ile hizmetlerimiz şekillenmekte ve sizlerin beklentilerinizi karşılayacak şekilde sizlere sunumlar yapmaktayız. Tabi ki bundaki amaç kesin olarak memnuniyet sağlamak ve referans almak olmaktadır. Bu sayede müşteri potansiyelimiz her geçen gün genişlemektedir.  Amacımız bizimle taşınan müşterilerimizin bir daha ki taşınmalarında ya da tavsiyelerinde mutlaka bizi tercih etmeleridir. Bizler memnun müşterilerimiz sayesinde büyümekte ve daha iyi hizmet vermek için daha çok çabalamaktayız.

Şehirler arası taşımalarda bizlere en az üç gün önceden rezervasyon açmanız gerekmektedir. Şehirler arası taşımalar genellikle parsiyel olarak taşınmakta ve bu sayede uygun fiyatlar verilmektedir. Özel araç isteklerinizi mutlaka belirtmeniz gerekmekte ve sıra dışı şekil ve boyutlar da ya da telefonda tarifi zor eşyalarınızda mutlaka ekspertiz hizmeti talep etmeniz gerekmektedir. Bu hizmetimiz ücretsiz olup taşınmanın sorunsuz geçmesi için çoğunluklu elzem kabul edilmektedir. Eğer başka illerden eşyanız gelecekse whatsap ile eşya fotoğraflarınızı yollayarak da evden eve nakliyat fiyatı alabilirsiniz.

Her türlü soru, öneri ve tavsiyelerinizi bizlere iletebilir, geri dönüş talebi oluşturabilirsiniz. Süha Nakliyat olarak sizlere taşınmadan sonra oluşabilecek sorunlar da bile hizmet veriyor, sizlerin memnuniyeti için çok çabalıyoruz.

Türkiye’nin her yerinde bize ulaşabilirsiniz. Her bölgede hizmet veriyoruz.