Kağıthane Evden Eve Nakliyat – 0532 158 92 99

Kağıthane ve çevresinde yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, sizlere hem şehiriçi hem de şehirlerarası olarak evden eve taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Kağıthane evden eve nakliyat olarak kaliteli, güvenilir ve istediğiniz hizmeti almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Müşterilerimize yedi gün yirmi dört saat aralıksız hizmet etmekte ve Türkiye geneli çalışmaktayız.

İstanbulun her yerinde bizlerden hizmet almayı talep ederek ve rezervasyon yaparak taşımalarımıza sizlerde dahil olabilirsiniz. Bizler müşterilerimizi birer aile olarak görmekte her yeni müşterimizi bu aileye dahil etmekteyiz. Bu nedenle eşyaları özenle taşımakta, onları kesin bir şekilde memnun etmekte, isteklerini yerine getirmekte ve olumlu geri bildirimler almaktayız. Bizler bu sistemi bir çemberin halkaları olarak görmekte ve şirket olarak aralıksız büyümemizi buna borçlu olduğumuzu bilmekteyiz.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kağıthane’de son yıllarda giderek artan bir nakliye şirketi popülasyonu oluşmuştur. Bu sektörde rekabete neden olmakla birlikte, bu rekabet ortamı bir çok firmayı tutunamayacak hale getirdiği için kalite düşüşlerine yol açmış ve sektörü genel anlamda zor bir duruma sokmuştur. Bu nedenle Kağıthane evden eve nakliyat firmaları içerisinde seçim yaparken fiyat bazlı ya da internette yer alan olumlu ya da olumsuz yorumlara itibar etmemeniz gerekmektedir. Firma belirlerken önceliğiniz referans almak ve taşımalarına şahit olup bizzat kendi gözlemlemeniz olmalıdır. Bu sayede direk taşıma yapan kişi ile görüşme imkanına sahip olabilir, bizzat fikirlerini öğrenebilirsiniz. Bizler yaptığımız işlere güveniyor ve her zaman şeffaf davranıyoruz.

Kağıthane Evden Eve Taşımacılık

Taşımacılık faaliyetlerimizi burada bulunan ofimizden icra ediyor, buradan Türkiye’ye açılıyoruz. Kağıthane evden eve taşımacılık firması olarak nereye taşınmak isterseniz isteyin, bölgeler farklı bile olsa, ülkemizin her yerinde bizler taşıma yapıyoruz. Zamanlamalara uyuyor, alım ve teslimatları zamanında gerçekleştiriyoruz. Uzun mesafelerde güvenle taşımacılık yapıyor, şehir içinde ve şehirler arasında beklenen hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

Kağıthane Asansörlü Nakliyat

Kağıthane’de asansörlü olarak ev taşımacılığı gerçekleştiriyor, dar merdivenleri ve yüksek katları sorun olmaktan çıkartıyoruz. Bu sayede katlardan meydana gelen zor ve zahmetli durumu kolaylığa çeviriyor, eşyaları camlardan ya da pencerelerden direkt olarak nakliye araçlarına transfer ediyoruz. Araçlara giden eşyalar direk istife alınarak çok büyük bir iş kaybını ortadan kaldırıyoruz. Kağıthane Asansörlü evden eve nakliyat ile eşyalarınızı taşıtmak için bunu istediğinizi özellikle belirtmeniz ve bizlerle bu şekilde anlaşma sağlamanız gerekmektedir. Bizlerde organizasyonumuzu bu şekilde yaprak, asansörlerimiz ile taşıma adreslerine gelmekteyiz.

Evden eve nakliyat kamyonlarımız kapalı kasa olup, içleri özel olarak dizayn edilmiştir. İçlerinin kaplamaları sürtünme yüzeylerini azaltmak için özel olarak tasarlanmış olup, eşyaları sabitlemek için nozüller bulunmaktadır. Evden eve nakliyat araçlarımız iyi bir istifle birlikte, sorunsuz taşımalar yapmak için idealdir.

Kağıthane Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası ev taşımacılığı büyük bir özveri ve bilgi birikimi isteyen bir iştir. Kısa mesafe taşımalarında ufak sorunlar mesafeden dolayı her hangi bir olumsuzluk yaratmayabilirken şehirler arası taşımacılıkda her durum öngörülmek zorundadır. İstif kuralına uygun olarak yapılmalı, sıra karmaşası olmamalı ve büyük parçalar altta sırası ile ağırdan hafife doğru çıkılmalıdır. Mobilyalar araca dizilirken birbirine sürtünmemeli, sabitlenmeli ve esnemeye sebep olacak durumlara dikkat edilmelidir. Mobilyaların sökülebilecek bütün parçaları sökülmelidir. Usta mobilyacılarımız her türlü mobilya aksamınıbüyük bir beceri ile sökmekte ve tekrar kurulumunu yapmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık

Kağıthane’de sigortalı taşımacılık yaptırmak ve bu işi gerçekten yapacak bir firmamı arıyorsunuz? Müşterilerimiz genellikle bir kaç nakliye firması ile görüştükten sonra bizlerle görüşmekte ve özellikle sigorta konusu dile getirilmektedir. Maalesef firmaların da yanlış yönlendirmesi sonucu sigorta kapsamları kişiler tarafından yanlış anlaşılmakta ve eşyaların taşınması sırasında oluşabilecek hasarların sigorta tarafından karşılandığı düşünülmektedir. Öncelikle belirtmemiz gerekir ki taşıma sigortaları taşıma esnasında oluşacak hasarları karşılamamaktadır. Bu sigortalar sadece araç yolda kaza yaptığında meydana gelecek zararları ve ziyanları karşılamaktadır. Firmalar sizleri bunun aksi bir şekilde yönlendiriyor ise bunu mutlaka bir sigorta şirketine sorup asıl bilgiyi onlardan almanız gerekmektedir.

Kağıthane Evden Eve Nakliyat

Kağıthane’nin bütün mahallelerinde bir telefon ile hızlıca araç gönderebiliyor, evinizi profesyonel bir şekilde taşıyoruz. Kağıthane evden eve nakliyat ile ilgili hizmet almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Kağıthane’nin mahalleri olan Harmante, Hürriyet mahallesi, Gültepe, Çeliktepe, Çağlayan, Yahyakemal, Talatpaşa, Hamidiye, Gürsel, Emniyetevler, Mehmet Akif Ersoy, Sanayi mahallesi, Nurtepe, Ortabayır, Şirintepe, Seyrantepe, Telsizler mahallesi, Yahya kemal mahallesi ve Yeşilce mahallesinde hızlı bir hizmet vermekteyiz.