Göztepe Evden Eve Nakliyat – 0532 158 92 99

Merhabalar sevgili Göztepeli müşterilerimiz. Sizlere bu sayfadan evden eve nakliyat ile ilgili bir çok bilgiyi ve paylaşımı aktaracağız. Öncelikle sizlere firma tercihi yaparken yapılması gerekenleri anlatacağız. ilk olarak bir firmadan arayacağınız özellik kurumsal olmasıdır. Genelikle müşterilerimiz iyi bir web sitesine, telefonda konuşan kişinin ikna kabiliyetine ya da web sitelerinin üst sıralarda olmasına bakarlar. Bu tamamen yanlış bir yaklaşımdır. Kurumsal firma neyi, nerede kiminle yapması gerektiğini bilen firmadır. Yani yönetim kadrosu kesin sınırlarla ayrılmış, iş bölümü yapılmış ve çalışan her personelin kendi sorumluluk alanı bulunmalıdır. Yani bir personelin bir kaç işe yönlendirilmesi, mesela şoförün hem mobilyacı hem paketlemeci hemde eşya taşımacısı olarak kullanılması kurumsallıktan tamamen uzak bir yaklaşımdır. Her personelin kendi işi ve alanının bulunması, uzmanlığının ve yaptığı işte hakimiyetinin artmasını sağlamaktadır.

Bir diğer husus ise referans almaktır. Firmanın taşıdığı bir müşteriyle imkan var ise görüşmek ya da yaptığı taşımaya bizzat şahit olmak, firma personelinin anlatımından çok iyi bir tercih olacaktır.  En iyisi müşteri temsilcilerinden en yakın taşınmanın nerede olduğunu sormak olacaktır.

Firmanın yetki belgelerini kontrol etmek, gerçekten bu işi yapıp yapmadıklarını anlamanıza büyük oranda yardımcı olacaktır.  K3 yetki belgesine sahip bir firma evden eve nakliye yapmaya yetkili demektir. Bunu kapınıza gelen aracın plakasını e-devlet adresinden sorgulayarak da öğrenebilirsiniz.

Kapınıza gelecek olan araç mutlaka kapalı çelik kasalı ve içi mobilya kaplamalı olmalı. İçerisindeki sargı malzemeleri yeterli miktarda olmalıdır.  Eşyalarınız sarılmaya başlandığında tamamen sarılması gerekmektedir. Sargı malzemeleri sağlam, kalın, darbeyi sönümleyen ve kolay yırtılmayacak malzemeden olmalıdır.

Bütün bu hususlara dikkat edilirse iyi bir nakliye gerçekleştirilmiş olur. Anlaşmanın en son kısmı olan fiyat konusu ise meselenin en can alıcı noktalarından biridir. Düşük fiyat veren ve sizlere ne olursa olsun tamam diyen firmalardan uzak durun. En iyi vaadi verenler ucuz fiyat vermez veremezler. Bunu yapanlarda mutlaka bir problem, bir eksiklik ya da bir kötü niyet vardır. İşi bedelinde veren firmalarla anlaşmanız gerekmektedir.

Tabi bizler Süha Evden Eve Nakliyat ailesi olarak bütün bu hizmetlerin en iyisini yapıyor ve sizlerin memnuniyetini sağlıyoruz. Göztepe Evden Eve Taşımacılık ile ilgili burada anlatılmayan her türlü bilgiyi ve rezervasyon isteklerinizi bizimle iletişime geçerek gerçekleştirebilir, sormak istediklerinizi konusunda yetkin temsilcilerimize sorabilir ve detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca firmamız Göztepe Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmeti vererek yüksek katlarda sizlere çok büyük kolaylıklar sağlamakta ve taşınma zahmetini minimuma indirmektedir.