Bostancı Evden Eve Nakliyat – 0532 158 92 99

İstanbul’un kadıköy ilçesinin en doğu ucunda bulunan bostancı, konumu itibari ile adalara da en yakın konumdadır. Hizmet ettiğimiz bölgede adalar da mevcut olduğundan dolayı, bostancı bizler için çok önemli konumdadır. Hizmet ağımızı geniş tutmamızdan ve sizler tarafından tercih edilebilme çabamızdan dolayı bu bölgeyi çok önemsiyor ve taşıma sırasında sorun çıkmasını kesinlikle kabul etmiyor, personelimize gerekli telkinleri veriyoruz. İletişim ve davranış kurslarını tamamlamış personelimiz ile sizlere güler yüzlü hizmet sunuyor, taşınma sırasında sizin rahat olmanız ve beklentilerinizin karşılanmış olması için, isteklerinizi hazır bir şekilde bekliyoruz.

Sizlere sekiz tane on teker araç, beş tane altı teker araç, iki panelvan ve bir hafif ticari araç ile hizmet ediyor ayrıca istendiğinde on adete kadar tır temini sağlayabiliyoruz. Firmamız büyük taşıma organizasyonları ya da toplu göçlerde sizlere hizmet edebilecek alt yapıya sahip bulunmaktadır. Şehir içi ya da şehirler arası olması hiç önemli değil, Türkiye’nin her yerinde sizlere hizmet verebiliyoruz.

Ev, ofis, fuar malzemesi ya da mobilyalarınızı itina ile taşıyor, söküm takım ve paketlemelerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı sizden aldığımız gibi size teslim ediyoruz. Bostancı Evden Eve Nakliyat bizlerden sorulur.

Hizmet şekillerimiz, ekspertiz hizmetimiz ve aklınıza takılanlar hakkında bizlerle iletişime geçebilir, aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Konusunda yetkin personelimiz her türlü soru ya da önerlileriniz için sizleri aydınlatacaklardır. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Bostancı şehirler arası evden eve nakliyat olarak sizlere hizmet için hazırız. Sadece bizlere ulaşmanızı bekliyoruz.